Rolety
Windoor Kielce


Rolety wewnętrzne

Rolety wewnętrzne


Rolety zewnętrzne

Rolety zewnętrzne


Moskitiery


Dobry, zdrowy sen działa jak lekarstwo i najlepszy kosmetyk. Pozwala odpocząć, zregenerować siły, nabrać dystansu do wielu spraw. Dlatego powinniśmy zadbać o całkowity nocny spokój. Moskitiery są najlepszym ( bo nie chemicznym) zabezpieczeniem pomieszczeń użytkowych przed insektami. Posiadając moskitierę, jesteśmy chronieni przed wszelkiego rodzaju owadami, a mieszkanie wiosną, latem i jesienią jest optymalnie chronione. System moskitier drzwiowych umożliwi uchylenie drzwi balkonowych przy jednoczesnym dopływie powietrza do wnętrza zatrzymując insekty na zewnątrz.

Moskitiera stała

Moskitiera stała


Moskitiera stała montowana jest do ramy okna za pomocą specjalnych obrotowych uchwytów. Ramki moskitiery wykonane są z profili aluminiowych. Moskitiery stałe pełnią rolę ochronną przed owadami  od  początków  wiosny  aż  do  późnej  jesieni.  Moskitiery  te  należy  zdjąć przed zimą, oczyścić i przechować do następnego sezonu. System ten bez problemów współpracuje z większością dostępnych na rynku profili okiennych a do jego montażu oferowane są bezinwazyjne zaczepy.

Moskitiery otwierane

Moskitiery otwierane


Moskitiery otwierane to system stosowany do drzwi balkonowych. Montuje się go za pomocą zawiasów do elewacji budynku bądź też do ramy balkonowej. Uchwyt do otwierania i zamykania oraz magnesy trzymające moskitierę pozwolą na dodatkowy komfort użytkowania oraz zabezpieczą przedostawaniu się jakichkolwiek insektów do wnętrza pomieszczeń.

Moskitiery przesuwne

Moskitiery przesuwne


Moskitiery przesuwne znajdują zastosowanie przy dużych drzwiach balkonowych i tarasach. Rama moskitiery składa się z szyn jezdnych po których przesuwają się skrzydła. Moskitiery bezkolizyjnie mogą współpracować z roletami zewnętrznymi.

Rolety zewnętrzne


Niemal każdy budowany lub remontowany dom jest wyposażony w rolety zewnętrzne. Polacy docenili ich zalety: rolety zapewniają izolację termiczną, pozwalając ograniczyć wydatki na ogrzewanie. Gwarantują też ochronę przed hałasem czy nadmiarem słońca, utrzymują komfortową temperaturę w domu podczas upałów, pozwalają zachować poczucie intymności i bezpieczeństwa. Wszystkie rolety można podnosić ręcznie za pomocą linki/taśmy lub za pomocą siłownika elektrycznego za pomocą przycisku "góra-dół" lub bezprzewodowego pilota. Na rynku są różne rodzaje rolet. Które wybrać? Poniżej znajdą Państwo podział rolet ze względu na ich umiejscowienie oraz sposób montażu.

Rolety adaptacyjne

Rolety adaptacyjne


Rolety natynkowe – obudowa wykonana z aluminium z pokrywą rewizyjną umieszczoną od przodu skrzynki rolety. Skrzynka montowana na murze (bez ingerencji w światło okna) lub we wnęce okiennej (ingerencja w światło okna). Brak możliwości zabudowy. System rolet natynkowych znajduje zastosowanie w nowym budownictwie oraz przy modernizacji budynków już istniejących. Decyzja o ich zastosowaniu może zbyć podjęta w dowolnym momencie.

Rolety nadstawne (nadokienne) ​

Rolety nadstawne (nadokienne) ​


Rolety nadokienne obudowa wykonana z PVC z pokrywą rewizyjną umieszczoną od tyłu lub dołu skrzynki rolety. Skrzynka nakładana na okno, a następnie wraz z nim montowana we wnęce okiennej. Możliwość różnych wariantów zabudowy, łącznie z zabudową całkowitą (dotyczy skrzynek z rewizją od dołu). System rolet naokiennych znajduje zastosowanie w nowym budownictwie oraz przy modernizacji budynków już istniejących. Decyzja o zastosowaniu tych rolet powinna zostać podjęta na etapie projektu lub podczas wymiany stolarki okiennej.

Rolety do zabudowy (podtynkowe)

Rolety do zabudowy (podtynkowe)


Decyzję o zakupie tych rolet najlepiej podjąć na etapie projektowania domu. Niektóre modele rolet wymagają zaplanowania w projekcie i wcześniejszego przygotowania otworów okiennych. Konieczne jest zastosowanie  odpowiedniego  kształtu  nadproża,  w  którym  montowana  jest  skrzynka  rolety.  Tak  jest w przypadku rolet do zabudowy, idealnych do domu energooszczędnego lub pasywnego. Ich zaletą jest możliwość skutecznego docieplenia skrzynki rolety, co całkowicie eliminuje mostki termiczne. Po montażu skrzynki rolet są zabudowane pod tynkiem i całkowicie niewidoczne.

Windoor
ul. Starodomaszowska 11
25-315 Kielce

pon. - pt.
10:00 - 18:00
sob.
10:00 - 14:00